Choď na obsah Choď na menu

21.6. Cebra-Bowden Svätojurský Drapák

23. 6. 2015

Po sobotnom maratóne v Súľove sme pretekali na časovke do vrchu, ktorú organizoval náš klub CK Svätý Jur.

Táto časovka je zaradená do Župného pohára. Parametre trate 6 km a prevýšenie 510 metrov.

Ja (Aďa) som sa opäť zasa nevyspala a ráno sa mi kvôli únave vôbec nechcelo, ale kedže štart bol asi jeden kilometer od našej bytovky som sa premohla a namontovala číslo na riaditka s tým, že však aj tak by som dnes išla aspoň na Biely kríž :)

Štartovalo sa v 30 sekundových intervaloch, tak "zopár" štartujúcich predo mnou som dobehla.

Zo začiatku sa mi nešlo vôbec ľahko, nohy som mala po sobote tuhé a dostať sa do tempa bolo ťažké. Asi v polovici nohy "povolili" a už to išlo celkom dobre.

S výsledným časom som nebola vôbec spokojná, ale žiadne zázraky som po sobote ani neočakávala.

V mojej kategórii to bolo 2. mieste za Jankou Keseg Števkovou, ktorá v celkovom poradí obsadila skvelé 3. miesto.

Žužu bola na tom podobne ako ja a jej čas stačil nakoniec na 3. miesto v ženách.

V cieli nás čakalo super občerstvenie a príjemná atmosféra Bieleho kríža :)