Choď na obsah Choď na menu

Kellys Greenbike Tour 22. 8. 2015, Bratislava

25. 8. 2015

Dňa 22.8.2015 sme sa obe zúčastnili miestneho maratónu. Obe sme si zvolili dlhšiu variantu. Od štartu sme išli spolu, presne ako sme sa dohodli. Chceli sme trochu pošetriť sily na nedeľný cestný pretek. Od štartu nám robil spoločnosť Jožko Tahotný, ktorý s nami trávil čas po dobu viac ako 3 hodín (smile) Pretek prebiehal bez problémov, strážili sme si s prehľadom prvé dve miesta.

Problém nastal pre Žužu cca 8km od cieľa, keď prejazdom malého potoku pravdepodbne kameň trafil prehadzovačku a tá vbehla do kolesa a zlomila niekoľko špicov v kolese. Tých posledných pár km nemalo konca.. bola som rada, keď som si našla aspoň jeden prevod na ktorom som mohla pokračovať ďalej. Bolo to trápenie, lebo posledný výjazd na Kolibu nie je práve jeden z tých kde by mi ten jeden prevod vyhovoval (smile) no dobojovala som a prišla do cieľa do konca aj s kolesom na druhom mieste za Aďou so stratou cez 10 minút (grin)

Aďa jednoznačne zvíťazila. Pretek sa nám páčil, organizačne super zvládnuty, zázemie tradične na parádu. Ako bonus sme vyhrali bike v tombole.