Choď na obsah Choď na menu

Mamut tour, MTB Skalka, MTB Dohňany, Merida raod cup Pernek

13. 7. 2017

Máme za sebou ďalšie dva týždne. V sobotu 27.5. Aďa pretekala v Čechách na maratóne Mamut tour na trati 136 kilometrov, kde pre ňu nebol ani jeden kilometer "zadarmo" aj napriek nie veľmi dobrým nohám v tento deň vo svojej kategórii zvíťazila.

Žužu sa rozhodla pre preteky na bikcoh na Skalke a cieľom prešla ako prvá žena. http://bikeandroll.sk/vysledky.php?rok=2017&preteky=BR

V nedeľu 28.5. Aďa opäť sadla na cesťák a pretekala na svojom obľúbenom preteku v Perneku, kde sa o víťazstve rozhodla až na konci stúpania na Pezinskej Babe.
Žužu opäť na bikoch v tentokrát v Kálnici vybojovala prvé miesto aj napriek nie veľmi vydarenému štartu.

Tento víkend sme sa tešili do Dohnian kde si organizátor pre nás pripravil pekné a hravé trate. Aďa aj Žužu s prehľadom zvíťazili. Aďa na trati 55 kilometrov a Žužu na trati 40 km.http://sportsofttiming.sk/sk/zavod/overview/2216

V nedeľu sa konalo v Dohňanoch ďalšie kolo Slovenského pohára v XCO. Pretekala iba Aďa a do cieľa prišla na treťom mieste. Veľké poďakovanie pre Mariana Šimoru, ktorý ešte tesne pred štartom zohnal pre Aďu tretry a mohla štartovať