Choď na obsah Choď na menu

SP XCO Smolenice, Svätojurský blesk, ČP XCO Brno

18. 8. 2015

5.7.2015 sa v SP XCO Smolenice

Po viac ako roku som sa postavila na štart tejto disciplíny. Sama som vôbec nevedela, čo môžem od seba čakať a bola som zvedavá ako sa mi bude dariť.

V tento deň bolo veľmi horúco a trať bola namotaná takmer celá po lúkach.

V kopcoch sa mi išlo celkom dobre, ale veľký problém mi robil kopec, v ktorom potrebné bike tlačiť. V tomto úseku mi definítvne odišla Martina Šichtová a ja som si už len s prehľadom postrážila druhé miesto.

Tento pretek bol ako výborný tréning pred MSR v XCO.

Výsledky:

Zuzana sa v tento deň zúčastnila časovky Svätojurský blesk a s prehľadom zvíťazila.

Výsledky:

11.7.2015 ČP XCO Brno

Nakoľko máme Brno len pár kilometrov som sa rozhodla kvalitne potrénovať na trati Českého pohára.

Trať bola veľmi prašná a pre mňa technicky dosť náročná, ale som veľmi rada, že som som na tomto preteku štartovala a porovnala sa s kvalitnou konkurenciou.

Je mi jasné, že stále je čo zlepšovať, hlavne po technickej stránke mojej jazdy.